0
۰۹۰۵۶۰۵۸۸۰۰

طرح ایران مهارت

طرح ایران مهارت ویژه متوسطه اول

کلیات ایران مهارت

دانش آموزان دوره متوسطه اول می ‌توانند علاوه بر ساعات برنامه درسی دورس «کاروفناوری» تا سقف «۶۰ ساعت» مهارت فناوری اطلاعات و ارتباطات از مجموعه «آموزش حرفه‌ای مهارتی کوتاه مدت» (ایران مهارت) را در قالب دستوالعمل فعالیت‌های فوق برنامه انتخاب و آموزش ببینند که این ۶۰ ساعت آموزش می‌تواند به صورت فشرده در طی یکسال تحصیلی انجام شود و یا در طول سه سال به صورت متناوب انجام شود. این ۶۰ ساعت آموزش می‌تواند یک شاخه یا چند شاخه مهارتی باشد.

دوره های بنیاد ICDL ایران

ICDL یا International Computer Driving License به معنای مهارت کار با کامپیوتر می‌باشد. دوره ICDL  یک استاندارد بین المللی در مهارت‌های کامپیوتر است. این برنامه یک گواهینامه با کیفیت بالا و معتبر بین المللی است که توسط بنیاد ICDL ایران به عنوان تنها نماینده ECDL اروپا در ایران ارائه می‌شود. میزان پذیرش ICDL در ایران نیز همگام در کل کشور روز به روز در حال گسترش می‌باشد به طوری که در استخدامی بسیاری از شرکت ها از جمله شرکت نفت اسم بنیاد آورده شد.

اکنون تمام نمایندگی‌های مجاز بنیاد ICDL ایران از جمله ناپ‌کالج امکان برگزاری ۱۱ مهارت از‌ مهارت‌های ایران مهارت را دارند و در انتها گواهینامه حضور به دانش‌آموزان متوسطه اول برای دوره‌های گذرانده صادر می‌شود که مورد تایید آموزش و پرورش و در راستای اجرای ایران مهارت  است.

ایران مهارت

دوره های آنلاین

آموزش آنلاین را می‌توان یک آموزش برنامه‌ریزی شده دانست که افراد در محیط‌های جدا از هم،‌اما زیر یک سقف متحد آموزشی مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش می‌بینند. به همین دلیل آموزش آنلاین، شامل دو طرف ارتباط، یعنی مدرس و یادگیرنده است. این نوع یادگیری از بهترین روش‌های آموزش در شرایط کرونایی است که دانش‌آموزان می توانند با خیال راحت در محیطی امن آموزش‌های خود را دریافت کنند.

آموزش‌های ناپ کالج به دو دسته کلی آنلاین/ آفلاین با پشتبان آموزشی تقسیم شذه است.

ایران مهارت دوره ورد (word)

۳۳۰,۰۰۰ تومان
۵
۳۱